Bu haber kez okundu.

Aroma'nın yeni ürünü “Aroma Active Günboyu”

İSTANBUL - NURULLAH SARI (EKL) - Meyvelerin ve tahılların bir arada sunulduğu Aroma Active Günboyu sabah kahvaltısından başlayıp gün içerisinde diğer öğünlerde de rahatça tüketilecek bir içecektir. Meyveden gelen vitamin ve mineraller, tahıllar ve lifler sayesinde gün boyu tok tutma özelliğine sahiptir.

Aroma Active Günboyu tahıllı karışık meyveli içecek, içerdiği karbonhidratlar ile önemli bir enerji kaynağıdır. Özelikle içerdiği mineraller, vitaminler çocuklar ve yetişkinler için vazgeçilmez maddelerdir. Vitaminler vücudumuzda sentezlenemeyen,  dışarıdan alınması zorunlu ve  yaşamsal önemi olan maddelerdir.

Aroma Active Günboyu, günü yoğun yaşayıp, hızlı ve sağlıklı bir içecek arayanlar için pratik bir seçenektir. Elma, muz ve çileğin lezzeti  ile hazırlanan bu karışım gün içerisinde istenildiği zaman tüketime hazırdır.200 ml ambalajıyla günün her saatinde kolayca ve lezzetli bir şekilde tüketilmesi, aynı zamanda içerdiği lif oranıyla da doyurucu bir ürün olarak tüketicilere sunuldu.

Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliğine göre, 100 kcal de olması gereken minimum lif miktarı 1,1 gr’dır. Bu sebeple Aroma Active Günboyu iyi bir lif kaynağıdır.

EN KOLAY LEZZETLER

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol