Bu haber kez okundu.

Lezzete ulaşmanın en kolay yolu: Koroplast sar pişir

İSTANBUL-NURULLAH SARI (EKL) - En yeni ve modern teknolojiler kullanarak geliştirdiği ürünlerle hayatı kolaylaştıran Koroplast, yeni ürünü Sar Pişir ile mutfaklara pratiklik ve lezzet katıyor.

İç yüzeyi pişirme kağıdı, dışı ise alüminyum folyo olan Koroplast Sar Pişir; bu sayede yiyecekleri daha hızlı bir şekilde pişirme imkanı sağlıyor. 

Pişirme kağıdı ve alüminyum folyonun üstün özelliklerini tek bir üründe toplayan Koroplast Sar Pişir’deki pişirme kağıdı yemeklerin daha lezzetli bir biçimde pişmesine yardımcı olurken dış yüzeydeki alüminyum folyo ise ısıyı ve yiyeceklerin kendi buharını izole ederek yemeklerin daha hızlı pişmesini ve lezzetini korumasını sağlıyor.

Tepsi ebadında tek tek kesildiği için son derece pratik bir kullanım imkanı sunan Koroplast Sar Pişir, sıvıların dışarı çıkmasını önlediği için tepsiler de temiz kalıyor.

Koroplast Hakkında Kısa Bilgi:

Kalite ve teknolojisiyle tüketicilerin yaşam kalitesini yükselten, Türkiye’nin kendi kategorisinde tek Helal Sertifikalı ürünlerine sahip markası Koroplast, Türk tüketicisini 80'li yıllarda ilk defa çöp torbasıyla tanıştırdı ve planlı yatırımlarıyla sektöründe her zaman ilkeleri gerçekleştirdi. Koroplast bugün çöp torbası ve buzdolabı poşeti başta olmak üzere, streç film, alüminyum folyo, kilitli poşet, fırın torbası, pişirme kağıdı, mikrodalga pişirme torbası, buz torbası ve dondurulmuş gıda torbasıyla birlikte geniş bir ürün yelpazesine sahip. Müşterilerinin desteği, 37 yıllık bilgi birikimi, teknolojik donanımı, Ar-Ge yatırımları ve uzman satış-pazarlama kadrosu sayesinde marka haline gelen Koroplast, ilklere imza atmaya devam ediyor. 

EN KOLAY LEZZETLER 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol